Association ECOLE Ukrainienne à Strasbourg

Association ECOLE Ukrainienne à Strasbourg Informations de contact, plan et itinéraire, formulaire de contact, heures d'ouverture, services, évaluations, photos, vidéos et annonces de Association ECOLE Ukrainienne à Strasbourg, Organisation à but non lucratif, Strasbourg.

Fonctionnement normal

30/09/2021

Le Young Actors Theater Strasbourg a ouvert sa billetterie pour leur nouvelle comédie musicale "Annie" ! 👯‍♂️

Ce spectacle familial retrace l'histoire d'Annie, une jeune fille orpheline, déterminée à retrouver ses parents qui l'ont abandonné devant un orphelinat de New York dans les années 1930.

Enfants ou adultes, cette comédie musicale ne vous laissera pas insensibles !

Réservez vos billets ici 👉 https://yatstrasbourg.com/tickets/

Вітаємо з початком навчального року! Бажаємо дітям цікавого та веселого навчання😉. Перші заняття в нашій школі розпочнут...
01/09/2021

Вітаємо з початком навчального року! Бажаємо дітям цікавого та веселого навчання😉. Перші заняття в нашій школі розпочнуться в кінці вересня, чекаємо на вас!

Вітаємо з початком навчального року! Бажаємо дітям цікавого та веселого навчання😉. Перші заняття в нашій школі розпочнуться в кінці вересня, чекаємо на вас!

24/08/2021

Зі святом, Україно! Привітання від нашої школи у виконанні Софіі Маланчук!

Вітаємо наших учнів, вчителів та батьків із закінченням навчального року! Дякуємо всім за допомогу, терпіння, креативніс...
03/07/2021

Вітаємо наших учнів, вчителів та батьків із закінченням навчального року! Дякуємо всім за допомогу, терпіння, креативність та любов! Не дивлячись на погоду, наше свято відбулось, і це завдяки підтримці Постійного представництва Ураіни при Раді Європі, винахідливості наших вчителів Олена Амірханенко, Лілія Коба, Людмила Хасельман, Ira Ira, Людмила Кобрин та музичному супроводу Патріса Лютинець. Особлива подяка Lilia Tatarenko за конкурси для дітей та дорослих. Бажаємо всім гарних канікул, веселого літа та цікавих подорожей! Чекаємо всіх у вересні!

04/04/2021

«Зацвіла калина» Т. Шевченко

04/04/2021

Ліна Костенко «Весна прийшла» у виконанні Марії Гнатюк

04/04/2021

Привітання від дівчат нашої школи, Софія Маланчук, Злата Стівс, Софія Вавринчук, Оксана Дубчак. Христос воскрес!

Щиро дякуємо Ivanka Pinyak за ще один творчий ранок, чарівний майстер-клас Великодневого декору, для найменших учнів наш...
02/04/2021

Щиро дякуємо Ivanka Pinyak за ще один творчий ранок, чарівний майстер-клас Великодневого декору, для найменших учнів нашої школи. Свято наближається!

Майстер клас з Ivanka Pinyak! «Люблю цей урок» сказали діти! Щиро дякуємо за творчий ранок!
06/03/2021

Майстер клас з Ivanka Pinyak! «Люблю цей урок» сказали діти! Щиро дякуємо за творчий ранок!

Вітаємо всіх зі святом Миколая на прийдешніми святами, нехай вони принесуть у ваші родини мир, спокій, гармонію, здоров‘...
19/12/2020

Вітаємо всіх зі святом Миколая на прийдешніми святами, нехай вони принесуть у ваші родини мир, спокій, гармонію, здоров‘я та відчуття щастя! Велика подяка нашим вчителям Людмилі, Лілі, Олені, Людмилі Х. , Ірині за їх натхненну роботу з нашими дітками! І звісно Миколаю (Максиму Б.), який привіз книги для дітей з України і «відпрацював Миколаєм» сьогодні і в середу в 6-ти групах! Дякуємо Постійному Представництву України при РЄ за можливість повести свято сьогодні, а також за солодкі набори цукерок з України й книги про Україну для старших діток! Бажаємо всім веселих свят та канікул!

Цього тижня мало відбутись наше традиційне свято закінчення навчального року. На запрошення отця Святослава впродовж баг...
26/06/2020
ecole titres.mp4

Цього тижня мало відбутись наше традиційне свято закінчення навчального року. На запрошення отця Святослава впродовж багатьох років ми збирались в Маквілері, діти виступали з концертом, батькі, вчителі та гості пишались нашими учнями. А потім пікнік, барбекю, ігри і попереду два місяця літа!!!
Цього року, на жаль, ми не можемо організувати свято. Проте, дякуючи Світлані та Божені, можемо передивитись невеликий ролик з 2018 року. Бажаю всім гарних канікул та літа!

https://yadi.sk/i/SZXyrkyMeAAhJA

View and download from Yandex.Disk

Всеосвіта
27/04/2020
Всеосвіта

Всеосвіта

Творчість на карантині.😉

Вчителька з Ужгороду запустила відеопроєкт «Лаконічні уроки з української мови». В них вона коротко та чітко пояснює тему свого предмету.

Докладніше – за посиланням.👇

LKL Prod - "Reporter photographe & vidéaste"
18/03/2020

LKL Prod - "Reporter photographe & vidéaste"

La France au stade 3 de l'épidémie. Strasbourg, 17h30, 17 mars 2020.

14/01/2020
Дорогі друзі вітаємо вас з Маланкою! Дякуємо родинам Коваль, Татаренко-Стівс, Пашук-Сушко за запрошення колядувати, за в...
14/01/2020

Дорогі друзі вітаємо вас з Маланкою! Дякуємо родинам Коваль, Татаренко-Стівс, Пашук-Сушко за запрошення колядувати, за ваш щедрий і дружній прийом колядників. Велика подяка всім нашим друзям, батькам, вчителям і діткам, хто колядував цього року з нами за гарний настрій і веселу компанію! Щасливого Нового року!

https://yadi.sk/i/Ch-C2Zs4e0RMJQНайкращі вітання з Новим роком і Різдвом Христовим! До вашої уваги відео вистави Св. Мик...
06/01/2020
spectacle st nicolas.mp4

https://yadi.sk/i/Ch-C2Zs4e0RMJQ

Найкращі вітання з Новим роком і Різдвом Христовим!
До вашої уваги відео вистави Св. Миколая 15 грудня 2019 року. Велика подяка Світлані за зйомку і Bozhena Malanchuk за ідею!

View and download from Yandex.Disk

20/12/2019
20/12/2019
20/12/2019
20/12/2019
17/12/2019
16/12/2019
16/12/2019
15/12/2019
15/12/2019
Сьогоднішне свято Миколая було особливим, і не лише тому, що воно було 10-м. Саме так, нашій Українській школі у Страсбу...
15/12/2019

Сьогоднішне свято Миколая було особливим, і не лише тому, що воно було 10-м. Саме так, нашій Українській школі у Страсбурзі вже 10 років, 10 років наші діти разом з вчителями готують в грудні святковий концерт, 10 років після концерту кличуть св.Миколая, 10 років поспіль він приходить до них і дарує подарунки, 10 років у наших дітей (навіть тих, хто став за ці роки на 10 років старше) блищать від радості очі. Бачити цей блиск є надзвичайним щастям! Щастя, що діти виходять на своі перші життєві сцени, виступають, танцюють, співають і це дає ім віру в себе, в свої сили й можливості!
Дякую нашим талановитим, найкращим вчителям Лілії Коба, Олена Амірханенко, Людмилі Хасельман, Анні Харченко, Аллі Черепушко за їх роботу і творчість. Патрісу Литинець за музичний супровід, Мирославі Коваль за костюми до нашої вистави «Вертеп», усім нашим батькам, друзям і гостям за допомогу в організації сьогоднішнього свята. І, звичайно, Постійному Представництву України при Раді Європи, Amicale éducation du CE, організації « Promoukraïna » за матеріальну і фінансову підтримку.
Бажаю вашим родинам щасливого Різдва і Нового року, гарних канікул і свят!

Шановні друзі!        Продовжуючи традицію попередніх років, запрошуємо Вас та Ваші родини на свято  Св. Миколая, що від...
02/12/2019

Шановні друзі!
Продовжуючи традицію попередніх років, запрошуємо Вас та Ваші родини на свято Св. Миколая, що відбудеться у неділю, 15 грудня 2019 року за адресою:
Institution "La Providence", Salle de fête,
3 rue Sanglier, 67000, Strasbourg

Ключовий елемент свята – вистава "Вертеп", яка розпочнеться об 11 годині 30 хв.
Після вистави, як завжди, пропонуємо організувати святковий фуршет й принести з собою напої, закуски та солодке.

13/10/2019

Мальви

13/10/2019

За Україну, за її волю

13/10/2019

Мої предки були не вбогі

13/10/2019

Ой на горі, на Маківці

13/10/2019

Марш Нової Армії

13/10/2019

Гімн України

Сьогодні, на запрошення отця Святослава, наша школа відвідала Маквілер і відзначила свято Захисника України, Покрови, ко...
13/10/2019

Сьогодні, на запрошення отця Святослава, наша школа відвідала Маквілер і відзначила свято Захисника України, Покрови, козацтва та воїнів УПА. Дякуємо нашим дітям та вчителям (Лілії, Олені, Анні та Людмилі) за концерт переповнений емоціями та гордістю, що ми Українці! Слава Україні і низький уклін нашим воїнам.

Вітаємо всіх з початком нового навчального року! Бажаємо всім дітям, батькам і вчителям цікавого і веселого навчання! На...
02/09/2019

Вітаємо всіх з початком нового навчального року! Бажаємо всім дітям, батькам і вчителям цікавого і веселого навчання!
Наша школа розпочне заняття з середи 25 вересня! Чекаємо на вас!

Adresse

Strasbourg
67000

Notifications

Soyez le premier à savoir et laissez-nous vous envoyer un courriel lorsque Association ECOLE Ukrainienne à Strasbourg publie des nouvelles et des promotions. Votre adresse e-mail ne sera pas utilisée à d'autres fins, et vous pouvez vous désabonner à tout moment.

Organisations à But Non Lucratifss á proximité


Autres Organisation à but non lucratif à Strasbourg

Voir Toutes

Commentaires

Он вышел. И как будто перед строем, Но — шепотом!— товарищам своим Сказал:— Мы наш, мы новый мир построим И этим мальцам передадим!